Binnen onze club lanceren we dit seizoen een nieuw en uniek initiatief: de Gouden Stick! ✨
Met deze stick willen we onze trainers en trainsters extra in de kijker zetten. Want één ding staat vast: al onze trainers en trainsters zijn goud waard voor de club. Ze brengen energie op het veld, laten spelers groeien, verbinden teams en zetten elke week opnieuw hun hart en ziel in voor Artemis.
De Gouden Stick gaat elke maand bij een trainer/trainster “op bezoek”. Die neemt de stick mee op avontuur en vult aan het einde van de maand een korte vragenlijst in. Daarna nomineert hij of zij de volgende trainer of trainster die volgens hem of haar deze erkenning verdient. Zo leren we stap voor stap de mens achter onze trainers/trainsters beter kennen en delen we leuke verhalen en herinneringen met de hele club.
✨ Onze sportief verantwoordelijke Maarten kreeg de eer om de Gouden Stick als eerste in handen te nemen. Binnenkort zal hij de stick officieel overhandigen aan de eerste trainer/ trainster die deze maand de uitdaging aangaat.
We zijn alvast benieuwd waar de Gouden Stick allemaal zal opduiken, welke ludieke momenten hij zal opleveren en welke verhalen we zullen ontdekken. In de volgende nieuwsbrief lezen we alles over de eerste avonturen van de stick én leren we de eerste trainer/trainster beter kennen.
👀 Wordt vervolgd…
💡 Hou zeker onze social media in de gaten! Daar ontdek je binnenkort wie als eerste de Gouden Stick in handen krijgt… 👀✨
|