View in browser

Nieuwsbrief 27 februari 2025
Wat kan je verwachten:
  • Woordje van het bestuur
  • Familietoernooi
  • Het vernieuwde clubhuis
  • Olympia Connects bezocht CMB tech
  • Indoor: wat een succes!
  • Galabal: hoe was het?
  • De O-quiz is terug
  • EHBO cursus 10 en 24 maart
  • Vacature voor sportief directeur
  • Kalender
Woordje van het bestuur
Dag Olympianen,
 
Al bekomen van het Bal? Wat een feest was dat! We hebben die avond echt laten zien wat het potentieel van onze club is qua vriendschap en verbinding. Ondertussen ligt ook de indoorcompetitie achter ons. Nog eens bedankt aan Wouter en alle indoortrainers om er zo’n succes van te maken. 
 
En stilaan beginnen we ook de lente te voelen. Na de vakantie start de outdoorcompetitie terug en kunnen we de tweede seizoenshelft echt opstarten. En het belooft weer een fantastisch hockeyseizoen te worden. Weet ook dat we al richting volgend jaar aan het kijken zijn, met een nog uitgebreidere sportieve begeleiding. Maar daarover later meer.
 
We wensen jullie in iedereen geval nu al veel succes! En we zien elkaar snel op of langs de mooiste hockeyvelden van Antwerpen en ver daarbuiten. :-)
 
Het bestuur
Samen scoren: Olympia Family & Friends Toernooi!

Zet zondag 1 juni in je agenda, want dan is het tijd voor de volgende editie van het Olympia Family & Friends Toernooi! Dit gezellige toernooi is dé perfecte gelegenheid om samen met familie en vrienden het veld op te gaan en plezier te maken.

  • Teams: 6-8 personen (min. 2 Olympianen)
  • Geen leeftijdsbeperkingen & hockey-ervaring is niet vereist
  • Creatieve teamnamen worden aangemoedigd!

Inschrijvingen openen half maart, dus begin alvast met het verzamelen van je team. We kijken ernaar uit om jullie op het veld te zien!

Officiële opening van ons vernieuwde clubhuis

Op donderdag 30 januari vierden we de feestelijke opening van ons vernieuwde clubhuis, in het bijzijn van de nieuwe Schepen voor Sport, Stijn De Rooster. Een prachtig moment om samen te genieten van het resultaat van maanden werk!

Een dikke merci aan:

-Iedereen die hielp met schilderen en de laatste voorbereidingen

-Faktordertig voor het stijlvolle design

-Delynnis voor het prachtige maatwerk

-Dirk voor de coördinatie van het proces, de finale keuzes én de last-minute tripjes

-Geert voor alles wat met de bar te maken heeft

-Onze partner Volkswelvaart voor de heerlijke drankjes tijdens de opening én als vaste drankenleverancier van ons clubhuis

Hopelijk zijn jullie net zo enthousiast over het nieuwe clubhuis als wij. Kom het zelf ontdekken en geniet van een frisse start in onze vernieuwde thuis! 

Een blik op de toekomst van de scheepvaart: Olympia Connects op bezoek bij CMB.Tech

Op 11 februari verzamelden meer dan 45 leden van Olympia Connects, onze businessclub, voor een boeiende bijeenkomst. Dit keer trokken we naar het Eilandje, waar we hartelijk werden ontvangen door CMB.Tech CEO (en hockeyfanaat) Alexander Saverys.

Na de groep door de kleurrijke geschiedenis van CMB.Tech te loodsen, zette hij met passie zijn visie op “de maritime” van morgen uiteen. Het grootste verschil met vandaag? Schepen zullen aangedreven worden door waterstof, dat op zijn beurt met zonne-energie wordt geproduceerd. Dit klinkt misschien als toekomstmuziek, maar bij CMB.Tech is deze technologie nu al realiteit.

Van testrondes met waterstoftrucks op de Londense ring tot de ontwikkeling van een waterstofcentrale in Namibië - qua “out of the box thinking” kan dat tellen. Dit is duidelijk een bedrijf om trots op te zijn in onze regio.

Na een bezoek aan het waterstofstation, werd het event afgesloten met een gesmaakte netwerkborrel in de prachtige kantoren van advocatenkantoor (en Olympia-sponsor) Laurius. Aan sfeer, gezelligheid en uitstekende catering geen gebrek (waarvoor dank!)…

Het volgende event van Olympia Connects vindt plaats op 18 maart as. Dan worden we ontvangen door onze overburen van Bank Delen. De Red Lions broers Arthur en Loïc Van Doren zullen ons vergasten op een (ongetwijfeld boeiende) uiteenzettting.

Aanmelden voor Bank Delen Olympia Connects

Wil je graag nog lid worden van de business club van Olympia Connects?

Aanmelden Olympia Connects
Winterstop? Nope!
Dit jaar sloten we met trots ons allereerste seizoen competitie indoorhockey af. En wat een succes was het! Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 130 spelers die zich inschreven voor training en/of competitie, was het indooravontuur een voltreffer.
 
Hoewel dit ons eerste competitiejaar was, viel dat op het veld nauwelijks te merken. Drie ploegen kroonden zich tot kampioen – proficiat U16G1, U14G2 en U12B – en maar liefst vier teams eindigden op een mooie tweede plaats.
 
Een bijzondere dank aan de scheidsrechters, teammanagers en veldverantwoordelijken. Velen van jullie werden onverwachts in deze rol geduwd, maar jullie hebben dit één voor één fantastisch gedaan.
 
Volgend jaar willen we opnieuw een stap vooruitzetten. Wil jij mee je schouders zetten onder de verdere professionalisering van onze indoorwerking? Neem dan gerust contact op met Wouter de Beukelaar via indoor@hcolympia.com.
 
Samen maken we er dan opnieuw een topseizoen van!
 
Groeten,
Wouter
Wat een avond!
Zaterdag 15 februari bracht Under the Blue Sky ons samen voor een galabal om nooit te vergeten. De sfeer was magisch, de muziek zat goed, en jullie maakten de avond compleet! 💙
 
Een dikke dankjewel aan iedereen die erbij was en dit feest tot een succes maakte. Jullie energie en enthousiasme zorgden voor een memorabele nacht!
 
En natuurlijk alvast veel succes aan Heren 1 en Dames 1 met de organisatie van volgend jaar. We kijken er nu al naar uit!

PS. Er zijn nog 2 brillen die opzoek zijn naar hun eigenaar. Is deze wellicht van jou stuur dan even een mailtje naar evenementen@hcolympia.be
Het bal in beeld: de foto's

De O-Quiz is terug! Doe jij mee?

Het is stilaan een traditie aan het worden: onze O-quiz! Dit jaar zal het dan ook de 3de editie zijn, en we hebben er goesting in!

Hopelijk hebben jullie goed geoefend afgelopen jaar, want er zullen weer prachtige prijzen te rapen zijn 🤓

Details: 

  • ⁠  ⁠Zaterdag 5 April 2025, om 19:00 in het clubhuis
  • ⁠  ⁠Teams van 6 personen
  • ⁠  ⁠Inschrijving kost €30 /team
Verzamel alvast je team bij elkaar. Het inschrijfformulier komt zo snel mogelijk online en zal beschikbaar zijn in Twizzit.

EHBO-cursus voor hockeyongevallen

Wil jij voorbereid zijn op hockeyongevallen? Schrijf je dan in voor onze praktische EHBO-cursus, speciaal gericht op blessures en incidenten die tijdens hockey kunnen voorkomen.

Geen reanimatie deze keer, want dat hebben we vorig jaar al behandeld. Nu focussen we op EHBO-technieken die je direct kunt toepassen op het veld!

Beschikbaar voor alle Olympianen inclusief trainers!

Data:

  • Maandag 10 maart OF

  • Maandag 24 maart

Start: 19:00 uur (duur: ongeveer 3 uur)

Locatie: Clubhuis Verde (bij de buren)

Inschrijven is verplicht en plaatsen zijn beperkt per sessie

Plaatsen zijn beperkt, dus meld je snel aan via Twizzit

Samen maken we onze club veiliger en beter voorbereid! 💙

Inschrijven EHBO cursus

Vacature: Sportief Directeur bij HC Olympia!

We zijn op zoek naar een Sportief Directeur om onze groeiende club naar het volgende niveau te tillen!

Jouw rol:

  • Begeleiden en ondersteunen van coaches & hoofdtrainers
  • Rekruteren en begeleiden van spelers (Heren & Damesploegen)
  • Netwerken en de positie van onze club versterken
  • Stimuleren van professionele ontwikkeling binnen de club

Jouw profiel:

  • Ervaring als speler/coach in 1e of 2e nationale
  • Sterke communicatie & leiderschap skills
  • Goed netwerk binnen de hockeywereld
  • Affiniteit met budgetbeheer is een plus

Wat bieden wij?

  • Een uitdagende & impactvolle rol
  • Betaalde functie (+/- 10u per week, incl. zondagen)
  • Deel uitmaken van een ambitieuze en groeiende club - de tofste club van 't land

Interesse of ken je iemand die interesse heeft?

Check even de volledige vacature via https://www.linkedin.com/jobs/view/4167865984 en solliciteer vóór 16 maart 2025 via voorzitter@hcolympia.be

Kalender
 
  • 10 en 24 maart: EHBO hockeyongevallen cursus
  • zaterdag 5 april: de O-Quiz
  • zondag 1 juni: Olympia familietoernooi
  • Zomerkampjes:
    • 7-11 juli
    • 18-22 augustus
    • De inschrijflink volgt snel
Met dank aan onze sponsors:
Volg onze laatste updates
facebook instagram linkedin youtube
Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat je lid bent van HC Olympia of sponsor bent. 
Uitschrijven
© 2024 - Newsletter generated with Twizzit