Hoe zet je alle gegevens in Twizzit juist?
Bekijk dit bericht in je webbrowser
STAAN ALLE GEGEVENS JUIST IN TWIZZIT?
Begin oktober vroegen we je om de ledenadministratie voor je koor in orde te brengen. Om je hierbij in het nieuwe Twizzit zo goed mogelijk te begeleiden sturen we je tweewekelijks een korte nieuwsbrief, waarin we enkele handige features van het platform voorstellen en uitleggen hoe je ermee aan de slag gaat. Deze week overlopen we in detail hoe je alle gegevens over je organisatie, je groep(en) en je aangesloten leden controleert, corrigeert en aanvult.
GEGEVENS OVER JE ORGANISATIE

De gegevens die je opgeeft onder "Organisatie", zijn de officiële facturatiegegevens voor je groep. Het is dus belangrijk dat alle gegevens hier juist zijn. Hoe je je organisatiegegevens aanpast en vervolledigt, zie je in onderstaand filmpje en in de handleiding op p 25 en p 26.

GEGEVENS OVER JE GROEPEN

Bij de koorgroep kan je heel wat extra informatie meegeven, zodat Koor&Stem je koor nog beter kan situeren. Bekijk dus zeker de detailpagina van de koorgroep en vertel ons meer over de historiek, de samenstelling, de muziekstijl, ... Laat je je koor ook publiceren op onze website, zodat geïnteresseerde zangers je koor kunnen vinden? Dat is een extra reden om de informatie volledig juist en up-to-date te plaatsen.

Kijk na of de gegevens van de koren (groepen) die je aansluit bij Koor&Stem volledig en correct in Twizzit staan. Weten hoe je wijzigingen doorvoert? Kijk dan zeker naar onderstaand filmpje.

Hoe je een groep (koor) toevoegt en aansluit bij Koor&Stem, lees je in de handleiding van p20 t.e.m. p24.
GEGEVENS OVER JE LEDEN

Ook de gegevens van je aangesloten leden vul je best zo volledig mogelijk in. Dat verhoogt hun gebruiksgemak wanneer ze zelf aan de slag gaan in Twizzit en zorgt ervoor dat jouw ledenadministratie helemaal volledig is. Hoe je dat doet, zie je in dit filmpje.

Voor een vlotte communicatie tussen Koor&Stem en je koor is het erg belangrijk dat de functies van voorzitter, ledenadministrator, dirigent en contactpersoon per koor correct staan in Twizzit.

HERINNERING
Tegen 17 oktober moet de ledenadministratie juist staan voor volgend werkjaar. Hiervoor moeten twee handelingen gebeuren:
  1. Aanmaken van een nieuw seizoen in Twizzit
  2. Kopiëren van de huidige koorgroep(en) naar het nieuwe seizoen
In deze video leggen we stap voor stap uit hoe je dit doet.
 
Wanneer je de koorgroep naar het nieuwe seizoen hebt gekopieerd, kan het zijn dat de synchronisatie even op zich laat wachten. We proberen de aanvraag van jullie koor zo snel mogelijk goed te keuren. Nadien kan je nieuwe leden en hun lidmaatschappen toevoegen en gestopte leden verwijderen uit de groep. In het webinar vind je vanaf hier hoe dit moet. 
 
MEER INSPIRATIE EN INFORMATIE
Voor extra informatie over Twizzit en het antwoord op de meest gestelde vragen verwijzen we graag naar de ledenbeheerpagina op de website van Koor&Stem waar je de handleiding kan downloaden en het volledige webinar kan bekijken.
 
Op maandag 24 oktober versturen we je een tweede nieuwsbrief over Twizzit. Dan gaan we dieper in op de functionaliteiten van de agenda en aanwezigheden in Twizzit.
 
Ben je toch nog niet helemaal geholpen? Geen nood, via mail staan we steeds voor je klaar! 
LEDENBEHEER
facebook instagram youtube
Koor&Stem vzw
Pater Pirestraat 50
2018 Antwerpen
+32 3 237 96 43
info@koorenstem.be
www.koorenstem.be
 
Je ontvangt dit bericht omdat je admin bent van een bij Koor&Stem aangesloten koor.

© 2022 Koor&Stem