DVO NIEUWS: uitslagen | kalender | wijnverkoopactie | JCL | Oktober in beeld
Bekijk in browser
DVO nieuws van 1 november 2022
Om de nieuwsbrief gevuld te krijgen rekenen we op jouw hulp. Foto's van wedstrijden/activiteiten, nieuwtjes, krantenartikels over DVO,... mogen steeds verstuurd worden naar finance@dhondtvolley.com.
Uitslagen
Wedstrijden dit weekend
DVO wijnverkoopactie 2022

Steun onze club en bestel hier
Kom onze jongens aanmoedigen

Onze club organiseert morgen dit toptornooi met de beste jeugdclubs van België in dit prestigieus circuit. Kom dat zien in de Gemeentelijke Sporthal van Zwalm.

  • D'Hondt Volley Oudenaarde
  • Volley Haasrode Leuven
  • Greenyard VC Maaseik
  • Mendo Booischot
  • Caruur Volley Gent

Help ons meezoeken naar sponsors
Het is in deze tijden geen sinecure om een sportvereniging met zoveel teams in competitie financieel gezond te houden. Naast het lidgeld van onze leden en de opbrengst van onze activiteiten is sponsoring echter een zeer belangrijke pijler in het financieel verhaal van onze club.
 
Misschien ken je iemand die hierin interesse zou hebben of misschien heb je zelf een bedrijf en heb je zin om onze club te steunen, financieel of door productsponsoring. We hebben allerlei formules (groot en klein). Vrijblijvend kan je steeds contact opnemen met Jo Vande Casteele voor een overeenkomst op maat van jouw wensen of voor het doorgeven van de contactgegevens van een bedrijf wie mogelijks interesse zou hebben. 
 
 
Oktober in beeld

 
 
Sponsor in de kijker
Brandstoffen Deconinck, uw mazoutleverancier in de Vlaamse Ardennen (en daarbuiten)
Brandstoffen Deconinck -  Industriepark De Bruwaan 14/B - 9700 Oudenaarde
Meer info
 
Volg ons op sociale media
facebook instagram
Uitschrijven
© 2022 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE - Nieuwsbrief gemaakt in Twizzit