Bekijk in browser
KSKCL
Nieuwsbrief oktober 2021
Beste sportvrienden,
Klaar voor de herfst met een dikke nieuwsbrief:
 
 
Halloweentocht op 27 oktober

Beste duistere jeugdleden....

Na een jaartje van uitstel gaat op 27 oktober onze jaarlijkse Halloweentocht weer door! Kom allemaal meedoen aan ons duistere spel en niet vergeten, kom verkleed! Hoe enger, hoe beter.

Gelieve voor 21 oktober te laten weten of je deze dag zal komen, zodat we weten hoeveel kaarsjes we moeten branden zodat deze nacht tot een goed einde komt.

Laat dit weten via tim-louagie@hotmail.com

De activiteit gaat door tijdens de gebruikelijke trainingsuren, maar kom goed op voorhand want je gaat in een groep ingedeeld worden. Het Jeugdteam

 
 
 
Zwembadtrainingen 

Vanaf zaterdag 06 november  zullen we weer starten met de trainingen in het zwembad van Wilsele. Omdat de vraag groot is, maar de ruimte, het aantal beschikbare boten en lesgevers beperkt, zullen we met een inschrijvingssysteem werken, om op die manier aan zoveel mogelijk leden de mogelijkheid te bieden om de eskimorol aan te leren, aan spatzeilgewenning te doen, of hun bestaande skills te oefenen. De reservatie werkt als volgt:

Inschrijving is verplicht: Dit formulier houdt rekening met de beschikbare plaatsen. Inschrijvingen zijn alleen mogelijk als het item zichtbaar is. Het inschrijvingsformulier wordt regelmatig geactualiseerd. Een nieuwe lessenreeks voor beginners wordt open gesteld van zodra een begeleider (terug) beschikbaar is.

Hou dus dit inschrijvingsformulier regelmatig in de gaten!

De plaatsen zijn beperkt: We verwachten daarom dat je ook effectief komt opdagen. Ben je door onvoorziene omstandigheden belet (ziekte, overmacht), meldt dit zo snel mogelijk aan Ralf: start@kajak.ws .

Vragen en opmerkingen: spreek Ralf, Danny of Els gerust aan voor of na de woensdagstraining.

Begeleide sessie voor beginners: Wie de eskimorol wil leren, kan inschrijven voor één reeks van 4 lessen á 30 minuten. Naargelang de vordering kan de reeks een les worden ingekort of verlengd. De aanwezigheid bij alle lessen wordt verwacht! Na de lessenreeks kom je best enkele keren naar de vrije training om “routine” te verwerven. Schrijf dus enkel in als je vanaf de startdatum zeker 5 opeenvolgende keren kan komen oefenen. 

Vrije training: Voor wie zelfstandig in het diepe aan zijn skills wil werken, zij/hij mag in november en december drie keer één tijdslot reserveren. De tijdssloten voor het voorjaar zullen op een later tijdstip worden opengesteld.

Kennismaking zeekajak: Deze sessie is bedoeld voor wie in de veilige haven van het zwembad wil proeven van de veiligheidstechnieken van het zeekajakken. Het gaat om een eerste kennismaking, er wordt geen volledige scholing aangeboden. Doelgroep: wie nog geen zeekajakervaring heeft maar wel benieuwd is.

 
Inschrijven Zwembad 
 
 
 Stromend water Arras (FR)

Op zondag 31 Oktober trekken we naar de wildwaterpiste in Arras. Zowel geoefende vaarders als leden met beperkte ervaring op stromend water kunnen hier hun techniek verfijnen. We zullen ook begeleiding en enkele instructiemomenten voorzien, zodat dit niet alleen een leuke, maar ook leerzame dag wordt. De plaatsen voor deze uitstap zijn beperkt tot 30. 

VOLZET
 
 
 
Trainen in het donker 

De zomer is helaas voorbij, wat betekent dat er tijdens de trainingen op woensdagavond ook in het donker wordt gevaren. Specifiek hiervoor willen we graag het volgende meegeven:

  1. Jeugdleden varen steeds onder begeleiding.
  2. Voor volwassen leden raden we sterk aan om niet alleen te varen in het donker.
  3. Indien je een traject vaart in het donker (bvb naar Wijgmaal en terug), zorg dan voor verlichting op je boot. Eenvoudige lichtjes zijn (goedkoop) beschikbaar bij bvb Action.
  4. Het wordt niet alleen donker, maar ook kouder. Zorg dus voor aangepaste kledij.
  5. Wees extra voorzichtig bij het oversteken en op het fietspad aan de steiger.
  6. Zorg dat je uiterlijk om 20:30 van het water bent.
 
 
 
Twizzit

Voortaan werkt KSKCL voor haar communicatie, inschrijvingen en zo veel meer met het programma Twizzit, een handige online tool die je kan gebruiken op je PC alsook via een handige app op je smartphone. 

Lukt het niet om in te loggen, geef dan een seintje en we bezorgen jou een nieuwe login.

  • Loginpagina: https://app.twizzit.com/

 
 
 
En verder

Trui is nog eens in haar pen geschoten en daar zijn we heel dankbaar voor ;-)

Verslag zomerstage

Verslag wildwaterweekend september

 

De Vlaamse Milieumaatschappij laat weten dat er werken gaan uitgevoerd worden aan de Langestaart (pad naast de Dijle stroomopwaards van de Celestijnenlaan) en dit vanaf 22 november 2021 

De kleine parking vooraan zal tijdens bepaalde delen van de werken ook afgesloten worden dus gelieve hier rekening mee te houden dat de kanostijger op bepaalde momenten niet bereikbaar zal zijn. 

 
facebook

Kayak Club Leuven VZW

Maatschappelijke zetel: Aarschotsesteenweg 205, B-3012 Wilsele

www.kayakclubleuven.be

Ondernemingsnummer 0410.066.213  RPR. Leuven

Uitschrijven
© 2021 Koninklijke Sportivitas  Kayak Club Leuven - Nieuwsbrief gemaakt in Twizzit