Category Shirt number Name Club Year of birth Nationality
De Kimpe Febe Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2014 BE
Deceuninck Siebe Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2014 BE
CADETTEN JONGENS 399 Beelen Stan RSC Heverlee 2007 BE
CADETTEN JONGENS 398 Soni Rohan Reko Roller Club Zemst 2007 BE
CADETTEN JONGENS 397 Troost Sietse Reko Roller Club Zemst 2006 BE
CADETTEN JONGENS 396 De Wachter Siebe RSC Heverlee 2007 BE
CADETTEN JONGENS 395 Jacobs Keegan RSC Heverlee 2006 BE
CADETTEN JONGENS 394 Uyttebroeck Elias RSC Heverlee 2007 BE
CADETTEN JONGENS 393 Vermeersch Johannes RSC Heverlee 2007 BE
CADETTEN JONGENS 392 Dekens Lowie RSC Tienen 2007 BE
CADETTEN JONGENS 391 Janssens Bram RSC Tienen 2007 BE
CADETTEN JONGENS 390 Vanherck Lukas RSC Tienen 2006 BE
CADETTEN JONGENS 389 Patrouille Lars Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2006 BE
CADETTEN JONGENS 388 Van Gompel Kobe Fratelli Team Mechelen 2006 BE
CADETTEN JONGENS 387 Schiro Jeremy Reko Roller Club Zemst 2007 BE
CADETTEN MEISJES 320 Vandenbussche Lauren Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2007 BE
CADETTEN MEISJES 319 Gru Annabelle Reko Roller Club Zemst 2006 FR
CADETTEN MEISJES 318 Mrowicki Klara Reko Roller Club Zemst 2006 FR
CADETTEN MEISJES 317 De Witte Marlies Skeeler Team Evergem 2007 BE
CADETTEN MEISJES 316 Verburgh Lotte Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2006 BE
CADETTEN MEISJES 315 Vansteenkiste Lyssa Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2007 BE
CADETTEN MEISJES 314 Marlein Caley Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2006 BE
CADETTEN MEISJES 313 Deroo Romy Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2007 BE
CADETTEN MEISJES 312 Hoelbeek Lotte RSC Tienen 2007 BE
CADETTEN MEISJES 311 Mulder Eline RSC Heverlee 2007 BE
CADETTEN MEISJES 310 Bollaers Lena RSC Heverlee 2006 BE
CADETTEN MEISJES 309 Alaerts Mie RSC Heverlee 2006 BE
CADETTEN MEISJES 308 Le Lièvre Caroline Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 2006 BE
CADETTEN MEISJES 307 Seys Jocelyne Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2006 BE
CADETTEN MEISJES 306 Claus Ashley Reko Roller Club Zemst 2007 BE
CADETTEN MEISJES 305 Mouillard Fran Reko Roller Club Zemst 2006 BE
CADETTEN MEISJES 304 Malu Marie Reko Roller Club Zemst 2007 BE
CADETTEN MEISJES 303 Leemans Louka Reko Roller Club Zemst 2006 BE
CADETTEN MEISJES 302 Istas Helena Reko Roller Club Zemst 2006 BE
CADETTEN MEISJES 301 Haemels Merel Reko Roller Club Zemst 2007 BE
JEUGD DAMES 199 Buggenhout Cara Reko Roller Club Zemst 2004 BE
JEUGD DAMES 198 Geerts Jorun Reko Roller Club Zemst 2005 BE
JEUGD DAMES 197 Lauwers Julie Reko Roller Club Zemst 2005 BE
JEUGD DAMES 196 Moons Lieke Reko Roller Club Zemst 2005 BE
JEUGD DAMES 195 Billiet Aude Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2005 BE
JEUGD DAMES 194 Puttevils Amber RSC Heverlee 2005 BE
JEUGD DAMES 193 Billen Bente RSC Heverlee 2004 BE
JEUGD DAMES 192 Pierloot Amber Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2004 BE
JEUGD DAMES 191 Van Haaren Sydney Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2005 BE
JEUGD DAMES 190 Lowie Britt Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2005 BE
JEUGD DAMES 189 Van Gompel Rika Fratelli Team Mechelen 2004 BE
JEUGD DAMES 188 Devisscher Myra Skeeler Team Evergem 2004 BE
JEUGD HEREN 113 Tetaert Xander Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2004 BE
JEUGD HEREN 112 Gru Maël Reko Roller Club Zemst 2004 FR
JEUGD HEREN 111 Vansteenkiste Joren Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2005 BE
JEUGD HEREN 110 Massuit Jarne RSC Tienen 2005 BE
JEUGD HEREN 109 Bergé Laurens RSC Tienen 2005 BE
JEUGD HEREN 108 Turcksin Finn RSC Heverlee 2005 BE
JEUGD HEREN 107 Soetaerts Daan RSC Heverlee 2004 BE
JEUGD HEREN 106 Mulder Tom RSC Heverlee 2005 NL
JEUGD HEREN 105 Beelen Brend RSC Heverlee 2005 BE
JEUGD HEREN 104 Le Lièvre Koen Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 2005 BE
JEUGD HEREN 103 Van Damme Fré Inline Team Brugse Skeeler Club 2005 BE
JEUGD HEREN 102 Vanes Fabio Reko Roller Club Zemst 2004 BE
JEUGD HEREN 101 Suttels Siebe RSC Heverlee 2005 BE
LIEFHEBBERS DAMES 258 Van Miert Annelies KRV de skeelerclub v/d Kempen 1980 BE
LIEFHEBBERS DAMES 257 Desplenter Saskia Inline Team Brugse Skeeler Club 1985 BE
LIEFHEBBERS DAMES 256 Pierloot Lies Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2000 BE
LIEFHEBBERS DAMES 255 Vandenbroele Inge Inline Team Brugse Skeeler Club 1993 BE
LIEFHEBBERS DAMES 254 Coene Shirley Inline Team Brugse Skeeler Club 1996 BE
LIEFHEBBERS DAMES 253 Olmer Leen Fratelli Team Mechelen 1982 BE
LIEFHEBBERS DAMES 252 Maes Sandra Fratelli Team Mechelen 1978 BE
LIEFHEBBERS DAMES 251 Vercammen Kimberly Reko Roller Club Zemst 1990 BE
LIEFHEBBERS HEREN 249 Leeman Steven Iskate Izegem & Roeselare 1977 BE
LIEFHEBBERS HEREN 248 Alderweireldt Gino Reko Roller Club Zemst 1999 BE
LIEFHEBBERS HEREN 247 Vennix Tom Reko Roller Club Zemst 1972 BE
LIEFHEBBERS HEREN 246 De Kimpe Pieter Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1981 BE
LIEFHEBBERS HEREN 245 Deceuninck Andy Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1981 BE
LIEFHEBBERS HEREN 244 Coene Jurgen Inline Team Brugse Skeeler Club 1968 BE
LIEFHEBBERS HEREN 243 Boon Gery Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 1961 BE
LIEFHEBBERS HEREN 242 Meeus Tiemen Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 2002 BE
LIEFHEBBERS HEREN 241 Coryn Kris Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 1966 BE
LIEFHEBBERS HEREN 240 Verleene Miguel Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1983 BE
LIEFHEBBERS HEREN 239 Decramer Yves Skeeler Team Evergem 1969 BE
LIEFHEBBERS HEREN 238 Joliet Danny Skeeler Team Evergem 1973 BE
MINIEMEN JONGENS 608 Vermont Klaas Reko Roller Club Zemst 2012 BE
MINIEMEN JONGENS 607 Maximiano Correia Romeo Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2013 BE
MINIEMEN JONGENS 606 Brouwers Lucas RSC Tienen 2012 BE
MINIEMEN JONGENS 605 Verstraeten Isaak RSC Heverlee 2012 BE
MINIEMEN JONGENS 604 Franckx Robbe RSC Heverlee 2013 BE
MINIEMEN JONGENS 603 Deceuninck Matteo Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2012 BE
MINIEMEN JONGENS 602 De Kimpe Ferre Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2012 BE
MINIEMEN JONGENS 601 Maeremans Jarne Reko Roller Club Zemst 2012 BE
MINIEMEN MEISJES 699 Proot Jinthe Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2012 BE
MINIEMEN MEISJES 698 Van De Velde Annelies Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2013 BE
MINIEMEN MEISJES 697 Bartholomeeussen Ellie KRV de skeelerclub v/d Kempen 2012 BE
MINIEMEN MEISJES 696 Pape Mila Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2013 BE
MINIEMEN MEISJES 695 Cai Noor Reko Roller Club Zemst 2012 BE
MINIEMEN MEISJES 694 Vereecke Lysanne Reko Roller Club Zemst 2013 BE
MINIEMEN MEISJES 693 Boterberg Tine Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2013 BE
MINIEMEN MEISJES 692 Vermeire Elyne Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2013 BE
MINIEMEN MEISJES 691 Van Peteghem Nayeli Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2012 BE
MINIEMEN MEISJES 690 Dejonghe Alana Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2012 BE
PUPILLEN JONGENS 599 Istas Florian Reko Roller Club Zemst 2010 BE
PUPILLEN JONGENS 598 Trekels Staf Reko Roller Club Zemst 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 597 Verstraeten Jonah RSC Heverlee 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 596 Demiddele Aster RSC Heverlee 2010 BE
PUPILLEN JONGENS 595 Deroye Leander RSC Tienen 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 594 Reynaerts Lukas RSC Tienen 2010 BE
PUPILLEN JONGENS 593 Verleene Massimo Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN JONGENS 592 Puype Poels Xander Reko Roller Club Zemst 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 591 Lamberts Maarten Reko Roller Club Zemst 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 590 De Weweire Briek Skeeler Team Evergem 2010 BE
PUPILLEN JONGENS 589 D'Oosterlinck Lowie Skeeler Team Evergem 2011 BE
PUPILLEN JONGENS 588 Duerinck Lewie Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011
PUPILLEN MEISJES 518 Deblauwe Mina Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 517 Piolon Aiko Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 516 Van Peteghem Yara Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 515 Dewaele Alexis Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 514 Decru Lou Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 513 Essaoudi Hanae Reko Roller Club Zemst 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 512 Fula Dounia Reko Roller Club Zemst 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 511 Van Herreweghe Feline Reko Roller Club Zemst 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 510 Vermont Roos Reko Roller Club Zemst 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 509 Lebluy Elise Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 508 Devoldere Fran Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 507 Pape Asa Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 506 Bergé Elise RSC Tienen 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 505 Liu Sofie Koninklijke Modern Skaters Club Wilrijk 2011 CN
PUPILLEN MEISJES 504 Bartholomeeussen Hanna KRV de skeelerclub v/d Kempen 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 503 Vermeire Lotte Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2010 BE
PUPILLEN MEISJES 502 Van De Velde Hannelore Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2011 BE
PUPILLEN MEISJES 501 Cai Laura Reko Roller Club Zemst 2010 BE
SCHOLIEREN JONGENS 417 Lanckriet Mika Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 416 Parmentier Mats Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 415 Deblauwe Leon Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 414 Rouffa Kyano RSC Tienen 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 413 Duerinck Floren Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008
SCHOLIEREN JONGENS 412 Segers Olaf Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 411 Gobbin Ward Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 410 Reynaerts Vik RSC Tienen 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 409 Dewaele Denzel Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 408 Kusters Lenn RSC Tienen 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 407 Willems Louis RSC Heverlee 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 406 De Reys Vince RSC Heverlee 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 405 Trekels Fons Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 404 Roosens Ruben Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 403 Mouillard Arthur Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN JONGENS 402 Goyeau Romain Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN JONGENS 401 Coppens Jori Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 499 Dumon Celeste Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 498 Haemels Lotte Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 497 Leyers Noor Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 496 Malu Louise Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 495 Vereecke Larissa Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 494 Vermeir Maité Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 493 Binst Chloë Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 492 Claus Chelsey Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 491 Lamberts Lies Reko Roller Club Zemst 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 490 Hoelbeek Lien RSC Tienen 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 489 Hoelbeek Sofie RSC Tienen 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 488 Vansteenkiste Marlies Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 487 Celis Freya Reko Roller Club Zemst 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 486 D'Oosterlinck Lotte Skeeler Team Evergem 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 485 Ignoul Amélie RSC Tienen 2009 BE
SCHOLIEREN MEISJES 484 Verriest Bente Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008 BE
SCHOLIEREN MEISJES 483 Vandersteene Jade Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2008 BE
SENIORES DAMES 24 Genouw Staci Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES DAMES 23 Vosté Jasmina Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1998 BE
SENIORES DAMES 20 Lingier Trui Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2003 BE
SENIORES DAMES 19 Lingier Noor Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2001 BE
SENIORES DAMES 18 Vanhoutte Stien Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1996 BE
SENIORES DAMES 17 Vanhoutte Fran Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2003 BE
SENIORES DAMES 16 Bergé Anne-Sophie RSC Tienen 2003 BE
SENIORES DAMES 15 Hernalsteen Katrien RSC Heverlee 1997 BE
SENIORES DAMES 14 Dejonghe Hanne Inline Team Brugse Skeeler Club 2002 BE
SENIORES DAMES 13 Van Laethem Charlotte Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES DAMES 12 Tas Sandrine Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1995 BE
SENIORES DAMES 11 Danneel Alexandra Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1995 BE
SENIORES DAMES 10 Vos Anke Reko Roller Club Zemst 1992 BE
SENIORES DAMES 9 Vennix Ellen Reko Roller Club Zemst 1999 BE
SENIORES DAMES 8 Van Relegem Carolien Reko Roller Club Zemst 1999 BE
SENIORES DAMES 7 Van De Catsye Ellen Reko Roller Club Zemst 1996 BE
SENIORES DAMES 6 Mozin Lina Reko Roller Club Zemst 2002 BE
SENIORES DAMES 5 Keuleers Nymphe Reko Roller Club Zemst 1997 BE
SENIORES DAMES 4 Houben Lotte Reko Roller Club Zemst 2002 BE
SENIORES DAMES 3 Bisschops Emely Reko Roller Club Zemst 2002 BE
SENIORES DAMES 2 Vanes Femke Reko Roller Club Zemst 2001 BE
SENIORES HEREN 98 Suttels Jason RSC Heverlee 2001 BE
SENIORES HEREN 97 Janssens Jens Reko Roller Club Zemst 2003 BE
SENIORES HEREN 96 Vennix Wouter Reko Roller Club Zemst 2002 BE
SENIORES HEREN 95 Brissinck Jolan Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2003 BE
SENIORES HEREN 94 Brissinck Milan Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2003 BE
SENIORES HEREN 93 Danneel David Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1998 BE
SENIORES HEREN 92 Delye Seppe Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES HEREN 91 Amery Renzo Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES HEREN 90 Van Damme Warre Inline Team Brugse Skeeler Club 2003 BE
SENIORES HEREN 89 Vandenbroele Tom Inline Team Brugse Skeeler Club 1997 BE
SENIORES HEREN 88 Delbare Kwint Inline Team Brugse Skeeler Club 2002 BE
SENIORES HEREN 87 RUYSSCHAERT Ralf Inline Team Brugse Skeeler Club 2002 BE
SENIORES HEREN 86 Beelen Robbe RSC Heverlee 2003 BE
SENIORES HEREN 85 Swings Bart RSC Heverlee 1991 BE
SENIORES HEREN 84 Vandebeeck Yannis RSC Heverlee 1995 BE
SENIORES HEREN 83 Vosté Mathias RSC Heverlee 1994 BE
SENIORES HEREN 82 Lippens Brecht Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2001 BE
SENIORES HEREN 81 Van Haaren Niels Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES HEREN 80 Lowie Mick Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2002 BE
SENIORES HEREN 79 Sibiet Tim Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1992 BE
SENIORES HEREN 78 Verhooghe Robin Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1998 BE
SENIORES HEREN 77 Michael Peter Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1989 NZ
SENIORES HEREN 76 Thillay Simon Reko Roller Club Zemst 1992 FR
SENIORES HEREN 75 Médard Indra Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1998 BE
SENIORES HEREN 74 Vosté Thomas Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 1998 BE
SENIORES HEREN 73 Dhondt Simon Zwaantjes Roller Club Zandvoorde 2000 BE
SENIORES HEREN 71 Debois Warre RSC Tienen 2002 BE