{RECIPIENT_FIRST_NAME}, Heren 1 & Heren 2 kampioen seizoen '22-'23 in NATIONAAL 1
View in browser
Logo Victory
Victory Flash 16 mei 2023
Wat lees je in deze Flash?
  • Heren 1 kampioen seizoen 2022-2023 in NATIONAAL 1
  • Laatste week voor het einde van het seizoen
  • Garden Party 2023
  • Wie verdient een Victor 2023?
  • Twee nieuwe Club Umpires
  • Sponsor in de kijker
  • Victory Community Event 8 juni bezoek CMB.TECH waterstofstation en netwerking
  • Beach Tornooi 2023
  • Algemene ledenvergadering 16 mei 2023
  • Nieuwe wedstrijdkledij
  • Laatste pasmoment nieuw wedstrijdoutfit!
  • Inleveren keeperszakken
  • Jeugdtrainer op Royal Victory H.C.
  • Victory Hockeystages 2023
  • Algemene informatie
  • Ion Hockey Finals 2023
  • Special Olympics 2023
  • Club API

Heren 1 & Heren 2 kampioen seizoen '22-'23 in NATIONAAL 1
2 weken geleden schreven we het nog in onze nieuwsbrief!
Als je het kan dromen, kan je het ook doen. En de heren deden het!
Wat een fantastisch seizoen, van 8ste eindigen in de heenronde naar 4de eindigen in de terugronde om dan de Final 4 af te sluiten met de kers op de taart. 
KAMPIOEN in Belgian League Nationaal 1. 
Jullie schreven geschiedenis Heren 1 samen met Heren 2 zorgden jullie voor een memorabele dag op Victory.
Voor de finale wedstrijd van Heren 1 speelden Heren 2 zondag hun laatste wedstrijd van het seizoen. Bij winst kroonden zij zich eveneens tot kampioen, en dat deden ze met mooi hockey. Toffe ploeg jongens en dik verdiend. 
H-1 en H-2 stijgen na dit momorabele jaar zoals onze damesploegen D-1 en D-2 naar eredivisie in Belgian League en Open League.
Foto's van deze mooie dag
 
 
Laatste week voor het einde van het seizoen
Met voor de meeste ploegen nog één speeldag te gaan, zijn sommige ploegen zeker van playoffs in Nat 1 & 2 en spelen volgende ploegen donderdag voor een plek in de finale op 20 mei:
 
  • U19B-1 Vict-Leuv 15u @Victory Nat.1
  • U19G-2 Keer-Vict 15u @Keerbergen Nat.2
  • U16B-1 Vict-Brax 10u @Victory Nat. 2
U19G-1 en U14G-1 halen beide juist 1 puntje te kort voor de playoffs in Eredivisie. Enkele ploegen hebben zich reeds gekroond tot kampioen van het seizoen. En alle ploegen hebben het beste van zichzelf gegeven tijdens elke wedstrijd waardoor ze individueel of als ploeg gegroeid zijn!
Volgende week een overzicht van onze kampioenenploegen.
 
Heb jij ook leuke weetjes/nieuwtjes/gebeurtenissen over je ploeg. Stuur gerust een mailtje (met foto) naar communicatie@victory.be. In de komende weken zetten we onze Victory-ploegen graag extra in de kijker.
 

Garden Party 2023
Dé seizoensafsluiter!
Groots tuinfeest met alle Victorianen om het hockeyseizoen feestelijk af te sluiten.
Ook de traditie van de jaarlijkse verkiezing van de Victors zetten we graag verder! 
Vanaf vandaag kan je inschrijven en stemmen op de Victors 2023. 
Vrijdag 26 mei GARDEN PARTY @The Vic
Hier inschrijven
 
 
Wie verdient een Victor 2023?

Op het einde van elk seizoen blikken we terug op de sportieve prestaties en zetten we ook enkele verdienstelijke Victorianen in de kijker. 

Wie is de meest verdienstelijke jeugdspeler/speelster, coach/trainer, scheidsrechter, dame of heer en vrijwilliger?

BRENG HIER JE STEM UIT!

Tijdens de Garden Party op vrijdag 26 mei 2023 worden deze belangrijke Victors uitgereikt!

Hartelijk dank voor je stem!

 
 
 
Twee nieuwe Club Umpires

Victory heeft er sinds zaterdag 13 mei nog eens twee nieuwe Club Umpires bij: Nicolas Bisschops en Thomas Pittoors. Proficiat aan beiden met een mooi examen tijdens de wedstrijd van de U16G2 tegen Keerbergen. Hiermee staat de teller van het aantal CU’s op onze club op 16 – weinig andere clubs doen ons dit na.

Wil jij volgend seizoen ook in het opleidingstraject naar Club Umpire stappen? Contacteer ons dan op arbitrage@victory.be.

 
 
 
850 Victory-goals voor 850 jaar Edegem!

In 2023 bestaat Edegem exact 850 jaar. Zo lang is het al geleden dat de eerste naam “Buizeghem” voor het eerst vermeld werd. Zo’n speciale verjaardag kunnen we, als Edegemse sportvereniging, natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. 

Laatste dagen! Halen we de 850 goals... het wordt spannend. 

We houden jullie wekelijks op de hoogte van de stand van zaken via de flash en SoMe.

We stijgen na dit weekend naar 708 goals!

 
 
 
Word jij onze nieuwe barcollega?

Voor de afsluiting van dit seizoen en voor het seizoen 2023-2024 zoekt de Vic nog altijd versterking voor de uitbreiding van het barteam.

Ben je 16 j (keukenhulp/bar) of 18 j (bar) en op zoek naar een leuke bijverdienste met veel sociale contacten? Neem dan contact op met onze barverantwoordelijke, Mery. Ook volwassenen zijn uiteraard welkom.
 
Sponsor in de kijker

https://habicom.be/nl/
 
 
Victory Community Event 8 juni bezoek CMB.TECH waterstofstation en netwerking

Victory Community brengt binnenkort een bezoekje aan het CMB.TECH waterstoftankstation op 8 juni 2023 is wereldwijd het eerste openbare en maritieme tankstation dat waterstof aanbiedt. De groene waterstof die bij het tankstation wordt geproduceerd, wordt gebruikt als brandstof voor schepen, tube trailers, auto’s, vrachtwagens en bussen. Het tankstation maakt deel uit van een breder initiatief van CMB.TECH om de overgang naar schone energie te bevorderen en een duurzame toekomst te realiseren.

De inschrijvingen voor dit event zijn eveneens geopend.

Lees meer
 

Beach Tornooi 2023

Het 29ste Royal Victory International Beach Tornooi voor U14-U16-ploegen vindt dit jaar plaats tijdens het weekend van 24 en 25 juni 2023.

De examens zijn dan achter de rug en dus hoog tijd om het begin van de grote vakantie te vieren. Hoe kan dit beter dan door te hockeyen, te relaxen, met leuke beach games, gevolgd door een Mega Dance Party. 2 dagen lang hockeyplezier op het ongeëvenaarde Victory Beach Tornooi.

Inschrijvingen zijn geopend!
 
 
Algemene ledenvergadering
16 mei 2023
Vanavond om 20u gaat de Algemene Ledenvergadering van Royal Victory Hockey Club in de Vic door.
Al onze effectieve leden worden hierop uitgenodigd. Andere 'nog niet effectieve leden' zijn uiteraard ook van harte welkom.

Op deze vergadering moeten enkele belangrijke beslissingen genomen worden. Ben je geïnteresseerd in de toekomstplannen van jouw club? Wil je meer te weten komen dan enkel de sportieve prestaties van jouw team? 

 
 
Proefles voor U14

Royal Victory H.C. organiseert opnieuw proeflessen voor kandidaat nieuwe jeugdleden zonder hockeyervaring.

De proeflessen voor nieuwe jeugdleden bovenbouw (seizoen 2023-2024) vinden plaats op woensdag 24 mei 2023. Deze proefles is gratis. Registreren vooraf is wel vereist. 

Iedereen die geïnteresseerd is om te komen hockeyen bij Royal Victory H.C., kan zich inschrijven. 

De aanmeldingen voor nieuwe leden zijn geopend - meld je hier aan.
 
Uitschrijving of wijziging lidmaatschap 2023

Het lidmaatschap wordt elk seizoen stilzwijgend verlengd.

Wie het volgende seizoen niet meer wil hockeyen, dient zijn lidmaatschap tijdig op te zeggen. Je kan je enkel uitschrijven via dit formulier. Indien je dit doet vóór 10 juni van het lopende seizoen, voorkom je een nieuwe factuur. Bij een opzegging na 1 juli blijf je €75 verschuldigd voor het volgende seizoen voor bonds- en administratiekosten.

Aanpassing aan je lidmaatschap
 
 
 
Laatste pasmoment op Victory
We voorzien een laatste pasmoment voor de nieuwe wedstrijdoutfit op zaterdag 20 mei van 11u30 tot 14u30 aan het oude clubhuis.
 
Pas je graag eerst even je outfit voor je de wedstrijdoutfit wenst te bestellen bij DNA:Hockey? Alle maten van shirts, shorts-rokjes (zwart en wit) zullen beschikbaar zijn om te passen.
Vanaf 6 juni zijn de pasmaten ook beschikbaar bij DNA:hockey
 
 
 
Nieuwe wedstrijd outfit
PROCEDURE NIEUWE WEDSTRIJD OUTFIT
  1. Betaal je factuur die je ontvangen hebt in Twizzit. Factuur nog niet gezien? Ga naar Twizzit -Mijn Twizzit - Facturen - Familie
    Indien je deze niet ontvangen hebt/ problemen hebt met Twizzit, stuur een mail naar info@victory.be
  2. Druk je betalingsbewijs (mail van Victory  af en neem deze zeker mee bij afhaling bij DNA! Zonder GEPRINT betalingsbewijs geen afhaling mogelijk. 
  3. Bestel je naam en nummer (2 x , voor witte shirt en voor zwarte shirt) reeds nu via de site van DNA zie uitleg hierbij. Je moet geen maat doorgeven! Enkel je naam en nummer.
    De nieuwe nummers werden gedeeld met je PV.  Check bij je PV voor je correcte nummer voor volgend seizoen!
  4. De nieuwe tenues kunnen VANAF dinsdag 06/06/23 afgehaald worden bij DNA te Boom.
Lees meer...
 
 
 
Inleveren keeperszakken

Nu het hockeyseizoen bijna geëindigd is, zullen binnenkort alle keeperszakken ingeleverd moeten worden, zodat we deze kunnen controleren voor volgend seizoen.

De inlevermomenten zijn:

  • zondag 11/06 10 - 12u
  • zaterdag 17/06 13 - 15u

Gelieve jullie aan de timeslots te houden, dit om het inleveren zo efficiënt mogelijk te laten verlopen voor de vrijwilligers van het keepermateriaalteam. Inleveren gebeurt aan het oude clubhuis. 

De inschrijvingslink vind je hier, ofwel op de site, ofwel via twizzit!

Lees meer
 
 
 
Jeugdtrainer op Royal Victory H.C.

Neem jij graag leiding? Ga je graag om met kinderen? Ben je sportief aangelegd? Is hockey jouw passie?
Word dan jeugdtrainer bij Royal Victory H.C.

Een goed gestructureerde en kwaliteitsvolle jeugdwerking is belangrijk voor de toekomst en de groei van de hockeysport in Vlaanderen. Om deze kwaliteit binnen de jeugdwerking te garanderen organiseert Sport Vlaanderen in samenwerking met de Vlaamse Hockey Liga trainersopleidingen. 

Meld je hier aan
 
 
Victory Hockeystages 2023

Schrijf je nu in voor een zomer boordevol hockey!   

  • Zomervakantie:
    Holiday Camp Academy & Clinic 3-7 juli 2023
    Summercamp Clinic 16-17-18 augustus 2023
    Summercamp Academy 21-25 augustus 2023
Hier inschrijven
 
Binnenkort...
  • Dinsdag 16 mei 2023:
    Algemene ledenvergadering
  • Vrijdag 26 mei 2023: Garden Party 2023
  • Zaterdag  24 en zondag 25 juni: Beach Tornooi 2023
 
Trooper

Kennen jullie TROOPER al? Door online aankopen - vb. bij Cool Blue, Hema, Cheap Tickets, enz - via trooper te laten lopen kunnen jullie Victory steunen! 

Het kost jullie geen euro extra, enkel maar de kleine moeite om je online aankoop via de troopersite te laten gebeuren. Hierdoor krijgt de club via Trooper een klein percentage van het aankoopbedrag. 

Trooper je mee
 
 
 

Ion Hockey Finals 2023

De ION Hockey Finals zijn de play-off finales van de Belfius Women’s League en de ION Men’s League. Deze finales worden gespeeld op zaterdag 20 en zondag 21 mei 2023 in Brasschaat en zullen bepalen wie Belgisch kampioen 2022-2023 wordt. Ook de jeugdfinales, de Open League finales en de bekerfinales vinden plaats op dezelfde site op 18, 20 en 21 mei.

De ION Hockey Finals zullen plaatsvinden in een stadion met meer dan 3000 zitplaatsen, gebouwd in de faciliteiten van KHC Dragons in het park van Brasschaat.
Meer informatie en tickets
 
 
 
Special Olympics 2023
Op 17 mei openen de Special Olympics Nationale Spelen in het AFAS Stadion van KV Mechelen. Maar liefst 3000 atleten zullen deelnemen in 20 verschillende sporten, waaronder hockey. 4 VHL en 3 LFH teams zullen elkaar uitdagen tijdens een competitie die plaatsvindt op vrijdag 19 en zaterdag 20 mei op de Koninklijke Mechelse Tennis en Hockeyclub.
Kom onze meer dan 80 G-hockey atleten aanmoedigen tijdens dit fantastische event en geniet van een geweldige sfeer van vriendschap en verbroedering. Tot dan!
 
 
 
Club API

Voel je je niet goed in je vel op de club? Als Club API* luistert Georg naar je vraag of verhaal, behandelt jouw melding in alle discretie en verleent hij je advies bij de mogelijke vervolgstappen of doorverwijzing. We hebben hiervoor in de club een duidelijk en correct actieplan.

Je kan Georg een mailtje sturen op api@victory.be of telefonisch bereiken via +32 486 522 222. Na afspraak is hij aanwezig op de club en kan je hem persoonlijk spreken.

*Aanspreekpunt Integriteit

Elke sportclub heeft een Api nodig!
 
Victory Flash
De Victory Flash verschijnt wekelijks tijdens het hockeyseizoen. Actuele info en verslagen vindt u op www.victory.be en via Facebook (Royal Victory Hockey Club).
Berichten voor de Victory Flash bezorgen aan communicatie@victory.be.
facebook instagram linkedin youtube
Je ontvangt dit bericht omdat je je hebt ingeschreven voor de nieuwsbrief van Royal Victory H.C. Onze nieuwsbrief niet meer ontvangen?
Uitschrijven
© 2021 Royal Victory Hockey Club - Nieuwsbrief gemaakt in Twizzit
LIVE HOCKEY. LOVE VICTORY.