Kom met je gezin kennis maken met onze club op maandag 23 augustus 2021
Is deze nieuwsbrief niet leesbaar? Bekijk dan de webversie.
Logo Z.A.Team
Druivenrace 23.08.2021
Dag iedereen,

Op maandag 23 augustus 2021 organiseert onze club, in samenwerking met de gemeente Overijse, de Druivenrace. Dit jaar gaat het evenement door aan het Atletiekpark Den Heurk. We combineren deze loop met een opendeurdag, gericht op het aanwerven van nieuwe lopers en jeugdatleten.

We hopen dat jullie met velen zullen deelnemen aan de wedstrijd! Zoek binnen je groep(en) een loopmakker en spreek af wie er 4km of 8km loopt, want naar jaarlijkse traditie is de Druivenrace een aangroeiingsrace.
 
Dit evenement is ook een familiedag! Kinderen vanaf 5 jaar kunnen proeven van de atletieksport. Er is een initiatie meerkamp gepland waar ze kennis kunnen maken met volgende disciplines: hoogspringen, kogelstoten, speerwerpen, verspringen, softbal en sprint. Bij deelname aan 4 disciplines, krijgt elk kind een mooie medaille.
 
Ook aan de G-sporters is er gedacht! Zij kunnen ook kennis maken met de verschillende disciplines van de meerkamp en krijgen eveneneens een mooie medaille bij deelname.

Een ideale gelegenheid dus om als gezin eens kennis te maken met onze club. Wij verwelkomen jullie graag op maandag 23 augustus vanaf 17u!
 
Voor meer informatie en inschrijvingen kunnen jullie terecht op onze website www.zateam.be.
 
We zijn ook steeds op zoek naar helpers. Wil je graag een handje toesteken? Laat dan iets weten aan Kris Liveyns (kris@zateam.be).
 
Tot dan?!
 
Sportieve groeten,
Vanwege het activiteitencomité
 
Schrijf je hier in
Curos-Crelan Hoeilaart ERA Immpuls Watermolensport Profit Training
Kleding Van Reusel The Drinks De Kinépraktijk
facebook
Zoniën Athletics Team (Z.A.Team):
Hagaard 79, 3090 Overijse - info@zateam.be - www.zateam.be
 
Wens je deze nieuwsbrief niet langer te ontvangen? Dan kan je je hier uitschrijven.
© 2021 Zoniën Athletics Team - Nieuwsbrief gemaakt in Twizzit