Outdoor hockeystage voor de leeftijdscategorie U6 t.e.m. U14 voor hockeyspelers (ook beginners die reeds lid zijn op Gantoise en leden van andere clubs).
De stage zal per leeftijdscategie worden ingericht op voorwaarde dat er voldoende spelers van een zelfde leeftijdscategorie of spelniveau zijn om gelijkwaardige groepen te kunnen samenstellen. In het andere geval proberen we, in functie van het aantal inschrijvingen, om gemengde groepen samen te stellen.Uiterlijk op 24 maart bevestigen wij of de stage zal doorgaan.De stage start op dinsdag 11 april en eindigt op vrijdag 15 april 2023, telkens van 9u30 tot 16u00. Opvang van 8u30 tot 17u00.Locatie: hockeyterreinen Gantoise NoorderlaanKostprijs stage: 150€Lunch: keuze tussen warme maaltijd (36€) of broodje (16€)
Outdoor hockeystage voor de leeftijdscategorie U6 t.e.m. U14 voor hockeyspelers (ook starters die reeds lid zijn op Gantoise en leden van andere clubs).De stage start op dinsdag 11 april en eindigt op vrijdag 15 april 2023, telkens van 9u30 tot 16u00. Opvang van 8u30 tot 17u00.Locatie: hockeyterreinen Gantoise NoorderlaanKostprijs: 150€ - te betalen bij de aanmelding op de eerste stagedag
Warme maaltijd voor de 4 dagenKostprijs: 36 € (te betalen op de eerste stagedag)
Broodje: zelfde broodje voor de 4 dagenKeuze tussen préparé, kaas, hesp, haas & hesp, kip curry met of zonder groentjes of broodje gezond - je kan de keuze van het broodje hieronder aangevenKostprijs: 16€ (te betalen op de eerste stagedag)
Algemene voorwaarden
Inschrijven kan enkel via www.gantoise.be. U ontvangt een inschrijvingsbevestiging via e-mail. De inschrijving is pas definitief na ontvangst van het vermelde voorschot op de rekening van Gantoise vzw.
Er kan enkel ingeschreven worden voor een volledige week.
U annuleert de inschrijving van uw kind:
* Enkel wanneer uw kind minstens twee dagen om medische redenen afwezig is wordt er een gedeeltelijke terugbetaling gedaan.
Alle deelnemers zijn verzekerd tegen lichamelijke ongevallen.
Gantoise vzw kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor diefstal, verlies en/of schade aan de door deelnemers meegebrachte persoonlijke voorwerpen.
In uitzonderlijke omstandigheden of bij te weinig inschrijvingen kan een stage geannuleerd worden. In dit geval wordt het reeds betaalde inschrijvingsgeld integraal terugbetaald.
Privacy – GDPR:Gantoise vzw neemt op de stages foto’s van de activiteiten en de deelnemers. Deze foto’s kunnen gebruikt worden voor de website, flyers en andere publicitaire doeleinden.Uw persoonsgegevens worden verwerkt door vzw Gantoise voor ledenbeheer en organisatie van activiteiten en voor direct marketing (om u op de hoogte te houden van onze activiteiten).Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van uw persoonsgegevens vindt u op www.gantoise.be.Indien u bezwaren heeft tegen bovenstaande punten dan kunt u deze melden via secretariaat@gantoise.be.
Via uw ziekenfonds en via sommige werkgevers kan u een tegemoetkoming verkrijgen. U kan de documenten de eerste dag van de stage bij aanmelding afgeven aan de stageverantwoordelijke. Op het einde van de stage kunnen deze documenten afgehaald worden bij de stageverantwoordelijke.
Voor uw kinderen t.e.m. 12 jaar die aan een stage deelgenomen hebben, kan u via secretariaat@gantoise.be een fiscaal attest aanvragen.