0
Online Vorming: Grensoverschrijdend gedrag: Vlaggensysteem

Neem deel op donderdag 21 mei van 19u30 tot 21u30 aan
de onlinevorming: 
Grensoverschrijdend gedrag: Vlaggensysteem

Weet hoe je signalen herkent, situaties juist inschat en met vertrouwen gepast reageert wanneer het echt telt.

Lesgeefster: Liesl Van Barel van Sportieq 

Hoe reageer je als er binnen je sportgroep naaktfoto’s circuleren van een sporter? Wat als een medetrainer sporters de grond inboort? Hoe ga je om met een sportouder die hun dochter zeer veel druk oplegt?

Als trainer kan je geconfronteerd worden met grensoverschrijdend gedrag in de sportclub. Sporters, andere trainers, ouders én supporters kunnen betrokken zijn. Jouw reactie op dat moment is cruciaal. Maar hoe pak je dat goed aan?

Tijdens deze interactieve workshop maak je kennis:

  • met verschillende vormen van grensoverschrijdend gedrag in sport
  • met een methodiek om de ernst van een situatie in te schatten

Je leert wat je kan doen als trainer als je grensoverschrijdend gedrag opmerkt of als iemand dat bij jou komt melden.

15 Sportmix - deelnemers / coaches / bestuurders

Toegangsticket + gratis drankje.
Voor deelnemers/ coaches/ clubbestuurders die reeds deel uitmaken van de CoachKwadrAat community & SPORTMIX.
Heb je reeds een sportmix kaart of ben je coach / bestuurder van een Sportmix club?
Dan geniet je van het voordeel tarief van slechts 15€ 

Selecteer
Geselecteerd
geselecteerd (aanpassen)
20 Niet - Sportmix deelnemers/ coaches/ bestuurders

Toegangsticket + gratis drankje.
Voor deelnemers/ coaches/ clubbestuurders/ andere geïnteresseerden die (nog) geen deel uitmaken van de CoachKwadrAat community.

Heb je nog geen Sportmixkaart of maak je nog geen deel uit van de CoachKwadraat community, maar wel interesse? Laat het ons weten. 

Selecteer
Geselecteerd
geselecteerd (aanpassen)
0
Online Vorming: Grensoverschrijdend gedrag: Vlaggensysteem
Controleer onderstaande gegevens alvorens het formulier te verzenden.