0
Bring a friend gratis proeftraining U5 tem U12 - 7 mei 2025

Heb jij vriendjes of vriendinnetjes die hockey spelen (of nog niet) en wil jij eens met hen meetrainen? In mei ben je van harte welkom. Dit kan voor alle ploegen van U5 tem U12.

De U staat voor 'under'. Je zal aansluiten bij een ploeg naar gelang je geboortejaar:

U12 2013-2014
U10 2015
U9 2016
U8 2017
U7 2018
U6 2019
U5 2020

Het uur hangt af van de ploeg waar je bij zou aansluiten (het volledige trainingsschema kan je hier terugvinden). 

U5 & U6 Boys & Girls - 15u00 tot 16u00
U7 & U8 Boys & Girls - 15u00 tot 16u00
U9 Boys & Girls - 14u30 tot 16u00
U10 & U12 Boys & Girls - 16u00 tot 17u30

De dag zelf draag je gemakkelijke, sportieve kledij en schoenen. Voor de training zoeken we samen met je BFF de juiste stick uit (die je mag lenen van de club). Daarna kan de training van start gaan. Terwijl er getraind wordt, kunnen mama/papa/begeleider iets drinken in ons clubhuis en kunnen ze uitleg krijgen over aansluiten bij de club.
 
Kan je niet op deze dag?
Kom dan naar de proeftraining voor alle leeftijden op zondag 18 mei om 11u00

Vond je het superleuk en wil je zo snel mogelijk aansluiten?
Dat kan vanaf eind augustus wanneer de trainingen voor het najaar starten.
Beginners U5 tem U8 kunnen onmiddellijk meetrainen met hun ploeg.
Beginners U9 tem U12 leren eerst de nodige basistechnieken aan in de startersgroep alvorens bij de ploeg aan te sluiten. Lid worden van de club doe je hier.

Uitvoeriger proberen of hockey iets voor jou is?
Neem eens deel aan één van onze kampen tijdens de zomervakantie!

Ik schrijf in voor de proeftraining en geef hierbij uitdrukkelijk toestemming voor het verzamelen en verwerken van de persoonsgegevens van mijn kind en ik ben akkoord met de privacyverklaring en disclaimer van Merode Hockey Grimbergen.