0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026

Indien u problemen ondervindt om dit formulier in te vullen, gelieve contact op te nemen via flacizegem@gmail.com. Wij helpen u met plezier verder.

Contactgegevens

Gelieve hieronder je persoonlijke contactgegevens in/aan te vullen. Vul of pas aan waar nodig.

Opmerking ivm telefoonnummers

Om de administratie te vereenvoudigen, vragen wij u om bij telefoonnummers enkel cijfers in te geven en geen leestekens of spaties. Start ook bij het eerste cijfer na de 0. Dus bijv voor gsm-nummers 477123456 of vaste nummers 51123456.

0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026

Lidmaatschap

0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026

Bevestiging

Ik erken kennis genomen te hebben van volgende elementen:

  • Met het voltooien van de inschrijving komt een lidmaatschap tot stand van zowel FLAC Izegem, koepelclub FLAC als van Atletiek Vlaanderen
  • De statuten, reglementen, privacyverklaring en gedragscodes van voormelde organisaties
  • Dat bij een stopzetting van het lidmaatschap (vrijwillig, door blessure, ...) het lidgeld niet terugbetaald wordt
  • Dat wijzigingen in contact- of andere relevante info via Twizzit gemeld dienen te worden

Ik bevestig hierbij ook dat:

  • mijn inschrijvingsgegevens gedeeld mogen worden met de trainer zodat hij/zij bij dringende zaken mijn ouders (of partner) kan contacteren.
  • er foto's van mij genomen mogen worden en dat deze op onze social media kanalen gedeeld kunnen worden.

Privacyverklaring

https://static.twizzit.com/public/v2/media/5201/619175c96b780.pdf

 

Gedragscode en huishoudelijk reglement

https://static.twizzit.com/public/v2/media/5201/6322d2a6e69e5.pdf

 

0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026

Wedstrijdshirt

Onze clubshirts zijn niet alleen een verplichting voor wedstrijdatleten, maar ze dragen ook mee onze clubidentiteit uit.

Voor bestaande leden is de aanschaf van een nieuw shirt optioneel. Indien het shirt van vorig jaar te klein is geworden, kan je hier een nieuw exemplaar bestellen. Net zoals vorig seizoen is het voor kangoeroes en benjamins verplicht om minstens een T-shirt aan te kopen. T-shirts worden door onze kleinsten vaak op training gedragen. Wie wenst kan in de plaats van een T-shirt voor op wedstrijden ook een topje of singlet bestellen. 

Voor wie wil (omwille van de was...) - je kan ook meerdere opties toevoegen ;)

35
T-shirt
Voeg toe
geselecteerd (aanpassen)
35
Singlet
Voeg toe
geselecteerd (aanpassen)
35
Topje
Voeg toe
geselecteerd (aanpassen)
0 Ik was vorig seizoen al lid en heb dus al een t-shirt, singlet of topje
Voeg toe
geselecteerd (aanpassen)
0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026

Medische fiche

Zijn er dingen die we moeten weten op medisch vlak? (allergieën etc...)
Vermeld zowel fysieke als psychologische aspecten.

0
Inschrijving seizoen 2025 - 2026
Controleer onderstaande gegevens alvorens het formulier te verzenden.