Reserveer hieronder uw tafel, aantal porties en tijdslot voor onze spaghettidag!Deze gaat door op zaterdag 29 november in de bar van sporthal Bergenmeers in Destelbergen.Inschrijven kan tot dinsdag 25 november.
Ideale portie saus voor 1 persoon. Vergeet zeker niet wat extra porties bij te bestellen om de diepvries op te vullen.
Mooie portie saus voor 3 personen of 2 stevige eters.Hamsteren om de diepvries op te vullen is hier zéker toegelaten!
Ideale portie vegetarische saus voor 1 persoon. Vergeet zeker niet wat extra porties bij te bestellen om de diepvries op te vullen.
Mooie portie vegetarische saus voor 3 personen of 2 stevige eters.Hamsteren om de diepvries op te vullen is hier zéker toegelaten!