0
Inschrijving Multimove najaar 2023

Klim - Multimove

De focus van deze lessenreeks ligt op algemene motorische vaardigheden die voor de klimsport essentieel zijn, zoals springen en landen, klimmen en zwaaien, trekken en duwen. Onze boulderzaal is de perfecte plek om uitdagende bewegingssituaties aan te bieden. Zo krijgen jonge kinderen plezier in het bewegen op zich. Gevarieerd bewegen heeft ook een positieve invloed op concentratie, zelfvertrouwen, doorzetting, probleemoplossend denken en sociale ingesteldheid. Ze worden geprikkeld om hun grenzen te verleggen, hoogtevrees te overwinnen en uitdagingen aan te gaan. Niet te missen dus als springplank voor een succesvolle klimcarrière, maar ook zonder die ambities een goede basis voor recreatief sporten. Een les bestaat doorgaans uit: een speelse opwarming, vaardigheidsoefeningen in groep, korte pauze en specifieke klim- en bewegingsoefeningen in kleine groepjes.

Na de Multimove kunnen de kinderen (in september) instappen in de jeugdtrainingen ‘Recreanten 7-9 jaar’ of eventueel nog een reeks Multimove volgen.

Leeftijd: 6-7 jaar (eerste leerjaar en liefst 6 jaar bij de aanvang)

Aantal lessen: 10

Prijs: 62 euro (Toegang tot de zaal niet inbegrepen. Telkens te betalen aan de kassa. Best koop je een 10-beurtenkaart)

Aantal plaatsen: 20 

Wanneer? Zondagvoormiddagen van 11 u. tot 12.30 u.

Begeleiding: Sofie Delorenzo (trainster), Cathinka Tilborghs (trainster), Yanni De Smedt (trainer), Peter Cuypers (coördinatie)

Telkens van 11 u. tot 12.30 u.

Data

Zondag 24 september 2023
Zondag 1 oktober 2023
Zondag 8 oktober 2023
Zondag 15 oktober 2023
Zondag 22 oktober 2023
Herfstvakantie
Zondag 12 november 2023
Zondag 19 november 2023
Zondag 26 november 2023
Zondag 3 december 2023
Zondag 10 december 2023

 

Inschrijving Multimove najaar 2023

Gegevens van de klimmer

Contactinfo